Szeregowiec 3 pokoi 146 m² Fuente Alamo de Murcia, Hiszpania

Fuente Alamo de Murcia, Hiszpania
$561,209
$3,844/m²
;
In CRM: 469632
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    146 m²

Opis

Odkryj unikalną kolekcję pojedynczych willi w jednym z najcichszych i najbardziej uprzywilejowanych obszarów południowo-wschodniej Hiszpanii. Położony w samym sercu Hacienda del Álamo Golf Resort, domy te oferują unikalny poziom komfortu, łącząc nowoczesny design, śródziemnomorska architektura i naturalne otoczenie z terenów zielonych i pola golfowego. Każda willa jest zaprojektowana z myślą o różnych stylach życia, ale wszystkie są połączone kluczowymi zaletami: przestronne tereny zielone, prywatność, prywatny basen i wysokiej jakości wykończenia. Ciesz się luksusem życia w bezpiecznym środowisku, z doskonałą dostępnością transportu i wszystkie niezbędne usługi w ciągu kilku minut. Dostępne w kilku typologii wille oferują opcje dla każdego gustu: od nowoczesnych i funkcjonalnych domów idealnych do stałego pobytu, do właściwości z tradycyjnym urokiem lub uprzywilejowanym widokiem na pole golfowe. Nadaje się do życia przez cały rok, jak również do rekreacji lub inwestycji w obszarze wysokiego popytu - tutaj znajdziesz idealny dom dla siebie. Wyjątkowa okazja dla tych, którzy cenią jakość życia, komfort i doskonałą lokalizację. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i dowiedz się, które z tych ekskluzywnych willi jest najlepsze dla Ciebie.