Dom 3 pokoi 97 m² Murcia, Hiszpania

Hiszpania, Murcia
$442,298
$4,560/m²
;
In CRM: 399951
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    97 m²

Opis

Położony zaledwie 15 minut jazdy od tętniącego życiem centrum Murcji i 20 minut od pobliskich plaż, ten kompleks mieszkalny oferuje wyjątkowe doświadczenie pokoju i bezpieczeństwa dzięki bliskości prestiżowego 18-dołkowego pola golfowego. Ten narożnik łączy wygodę dostępu do wszystkich niezbędnych usług i uprzywilejowanego środowiska, co pozwala cieszyć się przyrodą i górami, i gwarantuje wysoką jakość życia dzięki czystego powietrza i otwartych przestrzeni. Pierwsza faza rozwoju składa się z powierzchni o powierzchni około 300 m2 z różnych typów mieszkań, które spełniają potrzeby każdego nabywcy. Te jednopoziomowe wille są dostępne z 2 lub 3 sypialniami, obszary od 98 m2 do 123 m2 i 2 łazienki. Istnieje również prywatny basen. We wszystkich wariantach wyróżnia się jakość, która harmonijnie łączy przestrzenie zewnętrzne z przestrzenią wewnętrzną domu. Położony w Murcia, projekt ten pozwala cieszyć się doskonałą równowagą między życiem miejskim i spokojem dzielnicy mieszkalnej. Ceny tych nieruchomości wahają się od 375,900 euro do 429,900 euro, co czyni je atrakcyjną opcją dla tych, którzy szukają innowacyjnych i komfortowe zakwaterowanie w środowisku, gdzie nowoczesna architektura i piękno naturalne łączą się.