Dom 4 pokoi 167 m² Benijofar, Hiszpania

Benijofar, Hiszpania
$638,326
$3,822/m²
;
Data aktualizacji: 14.04.2026

• Adres
    Carretera San Miguel de Salinas Benijofar

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    167 m²

Lokalizacja

  • Nad morzem

Opis

Prezentujemy willę od dewelopera na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Nowoczesna dwupiętrowa willa o powierzchni 167 m2 posiada: trzy sypialnie, dwie łazienki, jadalnię, otwartą kuchnię i przestronny taras. W budownictwie i dekoracji domu używane najwyższej jakości materiały. Projekt domu spełnia wszystkie stosowne normy i wymagania. Za dodatkową opłatą można w trakcie budowy dodać solarium i piwnicę. Na dziedzińcu 310.83 m2 znajduje się ogród, prywatny basen i teren rekreacyjny. W odległości spaceru jest wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego pobytu i pobytu: supermarkety, sklepy, restauracje, kawiarnie, centrum handlowe, parki, szkoła i szpital. Ponadto obiekt ten można kupić na kredyt w wysokości 3- 4,5% rocznie. Zakup nieruchomości w Hiszpanii, można uzyskać zezwolenie na pobyt. Nasza firma pomaga w wydaniu dokumentu pobytowego wszelkiego rodzaju. A kupując nieruchomości warte ponad 300 tysięcy euro, wydajemy pozwolenie na pobyt jako prezent!

Lokalizacja na mapie