Willa 140 m² Orinkino, Rosja

Orinkino, Rosja
$122,979
$878/m²
;
In CRM: 2778922
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.08.2025

Liczba kondygnacji
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    140 m²

Opis

Sprzedaję dom na 10 akrów. Bogorodsky, DNP Orinki. Dom na cały rok, zbudowany dla siebie. Fundamentem jest taśma, zakopane o 1, 8 m. Ściany bloków z betonu pienistego, fasada izolowana 50 mm, tynk "baryłek". Dach z płytek miękkich, izolowany 250 mm. Podłogi są drewniane. Elektryczność 15 kW. Centralne źródło wody. W ciągu 2 lat zatwierdzono projekt zgazowania i dokonano pierwszej części płatności. Dom 140 m2. Na parterze kuchnia salon 32m2, sala 24 m2, s / y 8 m2. Na drugim piętrze 3 sypialnie i duża hala, jest miejsce na drugie c / węzeł. Plac jest dobrze zadbane, drzewa owocowe, krzaki, jagody rosną. Istnieją dwa jeziora w odległości spaceru. Istnieje również duża szklarnia 49, altana i wanna. Sąsiedzi prawie ustawieni. Cały obszar jest ogrodzony i chroniony. Dokumenty są w porządku. Możliwe negocjacje. Obok. Prizerny, Orinki 2, Kozhevne, Shumilovo, Berezovka, czeska wioska.

Lokalizacja na mapie

Orinkino, Rosja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości
Płatność początkowa, %