Mieszkanie 2 pokoi 121 m² Moncarapacho, Portugalia

Moncarapacho, Portugalia, Olhao
$814,679
$6,733/m²
;
Data aktualizacji: 25.04.2026

Cena za m²
    $6,733/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    121 m²

Opis

Ten nowy apartament w Fuseta znajduje się na linii frontu z widokiem na Ria Formosa. Sprzedawane w pełni umeblowane, ta nieruchomość jest 750 metrów od Praia da Fuseta Ria laguny plaży w Fuseta i około 20 minut od lotniska Faro. Apartament ten znajduje się na parterze z bezpośrednim dostępem do basenu wypoczynkowego, składa się z przedpokoju wejściowego owijania wokół do półpensjonatu salonu z w pełni wyposażoną kuchnią z urządzeniami premium i śniadanie off na bok. Stąd są duże drzwi przesuwne prowadzące na prywatny taras z zewnętrzną jadalnią i małym obszarem wyposażonym w sztuczną trawę. Taras ten prowadzi bezpośrednio do wspólnego basenu i kąpielisk, gdzie istnieją niesamowite widoki z widokiem na słynną Laguna Ria Formosa. Oferując dwie sypialnie, główna sypialnia jest wyposażony w własną łazienkę i łazienka w szafie, natomiast druga sypialnia ma dostęp do wspólnej łazienki wyposażone w duży spacer - pod prysznicem. Dodatkowe funkcje obejmują: klimatyzację, drewniane podłogi w całym oprócz łazienek, pralnia poza kuchnią i 2 prywatne miejsca parkingowe z szafką. Fuseta to wioska rybacka pełna charakteru i uroku, dzieląca swoją plażę z Ria Formosa, posiada również plażę, która znajduje się na wyspie położonej we wschodniej części wyspy Armona. Jest to nieco po Ria Formosa i mogą być dostępne przez prom, co podróż na plażę niezapomniany i przyjemny moment.