Mieszkanie 3 pokoi 56 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$198,062
$3,569/m²
;
In CRM: 31176
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.03.2026

• Adres
    Wladyslawa Broniewskiego, 83

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,569/m²
  • Piętro
    Piętro
    10
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    56 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1970
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    10

Opis

Na sprzedaż mieszkanie, 3 pokoje, 55,5 m², ul. Broniewskiego 83, Warszawa, Bielany.

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami oraz widną kuchnią. Mieszkanie usytuowane na ostatnim, 10. piętrze budynku z lat 70-tych, z pięknym widokiem na miasto i doskonałym nasłonecznieniem. Pokoje o powierzchni 17,18 m², 11,83 m² oraz 9,82 m² zapewniają komfort i funkcjonalność. Z największego pokoju wyjście na mały balkon.

Kompleks: Budynek z dwiema windami, zadbaną klatką schodową oraz spokojnym sąsiedztwem. Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia oryginalnego parkietu, co daje możliwość dostosowania wnętrza do własnych potrzeb. Okna zostały niedawno wymienione na plastikowe.

Lokalizacja: Doskonała komunikacja, tramwaj i autobus tuż przy budynku, a stacja metra Stare Bielany w odległości około 1,5 km. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, usługi, szkoły oraz przedszkole. W okolicy parki, plac zabaw oraz bazarek, co sprawia, że jest to jedna z bardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie.

To idealna propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem, łącząca jasną przestrzeń, świetną komunikację oraz kameralne otoczenie.

Lokalizacja na mapie