Mieszkanie 4 pokoi 156 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$801,586
$5,138/m²
;
In CRM: 7358
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Tawerny, 4

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,138/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    156 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

pow. 156,30 m2

4 pokoje

piętro 2 z 4

18 490 PLN/m2

rynek wtórny

 

OPIS 

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronny, 4- pokojowy apartament, zlokalizowany w prestiżowym miejscu na Mokotowie - osiedlu Marina Mokotów.

Mieszkanie mieści się na 2 piętrze kameralnego budynku.
Budynek w najlepszej lokalizacji osiedla (I faza budowy osiedla, solidne materiały i budownictwo ).

Ogromną zaletą tego apartamentu jest jego nasłonecznienie oraz przestronność.
Okna wychodzące na trzy strony świata pozwalają cieszyć się promieniami słonecznymi praktycznie przez cały dzień.

Apartament przeszedł gruntowne odświeżenie ( pomalowane ściany, wycyklinowane podłogi).

NIERUCHOMOŚĆ

Apartament o wyjątkowym rozkładzie, w skład którego wchodzą:
> Obszerny salon, z którego mamy wyjście na duży taras (ok. 17m2). Taras jest doskonałym miejscem do wypoczynku, gdyż wychodzi na zieloną, spokojną część enklawy.
> Półotwarta, w pełni wyposażona kuchnia ( ok. 11m2), do której da się wejść zarówno od strony przedpokoju, jak i od strony salonu
> Wyodrębniona, dobrze doświetlona dużą ilością okien jadalna, która wraz z salonem tworzy prawie 50m2 przestrzeni. Jadalnie da się przerobić na dodatkowy pokój (np. gabinet)
> Trzy sypialnie (23m2, 17m2, 15m2, w tym największa "Master Bedroom" z indywidualną łazienką oraz garderobą),