Kawalerka 2 pokoi 91 m² Gazimagusa Belediyesi, Cypr Północny

Cypr Północny, Gazimagusa Belediyesi, Famagusta
$71,365
$784/m²
;
Data aktualizacji: 7.09.2022

• Adres
    Ismet Inonu Bulvari, 7 1 Zeynep Eczanesi

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $784/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    91 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    62 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2022

Opis

Новый комплекс вилл и апартаментов. Дата ввода в эксплуатацию март 2022 г. Полностью с ремонтом, оборудованной ванной комнатой и кухонным уголком с бытовой техникой. ПОДАРОК - дизайн пакет стоимостью 8 500 англ.фун.стер. Терасса. План платежей 30% - П, П, остальное в рассрочку в течении 72 мес. В наличии на продажу - студио, апарты 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1, 4 + 1. Блоки - 11 этажей. Есть в наличии пентхаусы и виллы.

Lokalizacja na mapie

Cypr Północny, Gazimagusa Belediyesi, Famagusta

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte