Mieszkanie 3 pokoi 227 m² Pecurice, Czarnogóra

Pecurice, Czarnogóra
$635,293
$2,799/m²
;
In CRM: 8006
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.03.2026

• Adres
    82

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,799/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    227 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Apartament w kompleksie z wygodnym zejściem do morza. Apartament znajduje się na najwyższym piętrze, o powierzchni 227m2 z przestronnym salonem w połączeniu z kuchnią, 3 sypialnie, 4 łazienki, ogromny taras z widokiem na morze, o powierzchni 100m2. Panoramiczne okna i przedni widok na Morze Adriatyckie (apartament wydaje się "wisieć" nad morzem). Dwie windy posiadają klucze osobiste (dostęp do penthouses zapewnia tylko ich właściciele). Istnieje concierge, firma zarządzająca, baseny, strefa relaksu, grill, łóżka słoneczne, parasole. Firma zarządzająca rozwiąże wszystkie problemy. Niedaleko jest cała niezbędna infrastruktura. Miejsce parkingowe jako prezent. Mieszkanie jest zalegalizowane. Jest drugi całkowicie identyczny penthouse w tej samej cenie.

Lokalizacja na mapie

Pecurice, Czarnogóra
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie

Wideo recenzja Mieszkanie w Pecurice, Czarnogóra

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości
Płatność początkowa, %