Sklep 957 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$939,560
$982/m²
;
In CRM: 36568
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Mastu iela, 3

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $982/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    20
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    957 m²

Budynek handlowy w pobliżu Andrejsali.

Powierzchnia gruntów: 1260 m2
Powierzchnia budynku: 957.7 m2
Podłoga: 1 piętro + półpodstawa.
Wysokość sufitu: 4- 5 metrów

Cała komunikacja miejska.
Centralne ogrzewanie miasta.
Przyłącze elektryczne 40 A.
Zadowalający stan techniczny budynku.

Doskonała lokalizacja - w pobliżu Viesturs Garden.
10 min spacerem od ulicy Pulkveža Brieža, centrum handlowe Rimi, restauracje, kawiarnie.
Do centrum miasta można dotrzeć tylko w 20 minut.

Więcej informacji przez telefon lub e-mail.

Finanse
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty