Mieszkanie 2 pokoi 99 m² Kerobokan, Indonezja

Kerobokan, Indonezja
$285,000
$2,879/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $2,879/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    99 m²

Opis

Butikowa kolekcja zaledwie czterech willi kształtujących się w samym sercu Seminyak, ta oferta jest warta przyjrzenia się bliżej przed ukończeniem przybywa w Q3 2026. Kupujący, którzy przemieszczają się na początku punktu cenowego Q1 2025 w stosunku do aktywów znajdujących się w najbardziej odpornej strefie turystycznej Bali, z oznaczeniem "Pink Zone", który wspiera zarówno krótkoterminowy dochód z wynajmu jak i długoterminową ocenę kapitału. Każda willa znajduje się na 133 metrach kwadratowych ziemi z 140 metrów kwadratowych całkowitej powierzchni budowlanej, w pełni umeblowane i wyposażone w inteligentny system domu, kuchni w stylu europejskim, prywatny basen i dedykowany taras, wszystkie przekazane gotowe do działania od pierwszego dnia. Struktura tytułu jest czysta i gotowa do inwestowania, z PT PMA ustanowiony, Hak Sewa zarejestrowany, KKPR zatwierdzone, i NIB wydane, dając nabywcom jasną ścieżkę prawną, czy kupują w ramach zagranicznych struktur własności lub lokalnych uzgodnień. 25-letnia dzierżawa z 35-letnią opcją przedłużenia zapewnia 60-letni pas startowy, a w tym zarządzanie nieruchomościami, usługi concierge, sprzątanie, zmiana pościeli, transfery na lotnisko, i salon grill oznacza, że jest to autentyczna inwestycja hands- off w jednym z najkrótszych korytarzy lądowych Seminyak.

Lokalizacja na mapie

Kerobokan, Indonezja