Dom 6 pokojów 158 m² Municipality of Sithonia, Grecja

Grecja, Municipality of Sithonia, Sithonia Municipal Unit
$813,836
$5,151/m²
;
In CRM: 1708
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.03.2026

Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    158 m²

Opis

Nowoczesny dom położony jest na przedmieściach wioski Nikiti w elitarnej okolicy Elia 200 metrów od słynnej plaży. Kompleks składa się z 2 majonetek i 1 domu jednoosobowego. Istnieje prywatny ogród 800 metrów kwadratowych z basenem. Istnieje wielki widok na morze z nieruchomości. W domu jest winda. Połowa podziemnego piętra składa się z 3 sypialni i łazienki. Parter składa się z salonu z kuchnią i łazienką. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni i łazienki. Drugie piętro mansardu składa się z otwartej przestrzeni, która może być używana jako sypialnia lub biuro i łazienka. Drzwi bezpieczeństwa, instalacja klimatyzacji i ogrzewania słonecznego. Wyślemy plany na prośbę. Nowoczesna willa w wyjątkowym miejscu Sitonii!

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Sithonia, Sithonia Municipal Unit