Mieszkanie 2 pokoi 115 m² Municipality of Athens, Grecja

Grecja, Municipality of Athens, Ateny
$349,610
$3,040/m²
;
Data aktualizacji: 9.01.2026

Cena za m²
    $3,040/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    115 m²

Opis

Na sprzedaż -- Mieszkanie mieszkalne -- Ateny Centrum: Ateny - Kypseli 115 Sq.m., 2 sypialnie, 1 łazienki, 1 WC, 1 kuchnia, 3 piętro, rok budowy: 2010 Winda, Drzwi bezpieczeństwa, Alarm bezpieczeństwa, Kominek, Podwójne szyby, Balkony, Metro, Airy, Na rogu, Kocioł, Blisko do: Αγορά, Συγκοινωνίες, Σχολεία, Cena: 300.000 €ΕΡΑΣΜΟτ Κτηματομεσιτική, 2106922300, 6973399210

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?