Działki 1 230 m² Municipality of Saronikos, Grecja

Grecja, Municipality of Saronikos, Kalyvia Thorikou Municipal Unit
$273,398
$222/m²
;
Data aktualizacji: 26.02.2025

Opis

ID: # GTK021 - Kalyvia Thorikou, Lagonisi: działka narożna o powierzchni 1230 m2. pod włączeniem pozwolenie na akr z pozwoleniem na budowę z budynkiem 150 mkw. 70 t.m. parter 70 mkw. piwnica i 35 mkw. fasada pierwszego piętra 12m. współczynnik budowy 0,4. z wierceniem znajduje się w centrum trzech ulic i centralnym bulwarze odpowiednim również do użytku profesjonalnego .Cena 260 000 € / Kod nieruchomości: # GK021 Firma Axia REAL ESTATE ma biura w 3 dużych miastach naszego kraju. W Atenach Solonos 53, Saloniki, król Heraklionu 53 i Kavala Mitropoleos 8A. AXIA REAL ESTATE opiera się na trzech bardzo prostych i SOLIDNYCH zasadach: 25-letnim doświadczeniu, przejrzystości i pracy zespołowej. Kierownictwo, które dołączyło do rynku nieruchomości, ale także z różnych innych sektorów zawodowych, koordynowanych w tych zasadach, przyczynić się do utworzenia dużego kreatywnego i aktywnego zespołu nieruchomości z wzorową obsługą i godnymi pozazdroszczenia wynikami. Filozofia naszego biura to doskonała obsługa klienta, bez względu na to, czy jest on kupującym, czy sprzedającym, szanuje jego wybory i korzysta z dostępnej nieruchomości lub gotówki, z poufnością, a przede wszystkim uczciwością. Dzięki Ethos, konsekwentności, profesjonalizmowi oraz mając na względzie szybką i doskonałą obsługę ludzi, którzy nam ufają, zawsze staramy się robić to, co najlepsze dla naszych klientów. W celu lepszej promocji nieruchomości mamy partnerstwa z podobnymi biurami w 60 krajach i dynamicznie z najnowocześniejszymi metodami promocji, reklamy i promocji nieruchomości.