Mieszkanie 80 m² Osnice, Czechy

Jesenice, Osnice, Czechy, okres Praha zapad
$427,006
$5,338/m²
;
Data aktualizacji: 7.03.2025

• Adres
    Hermankova, 333

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,338/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²

Opis

Dom 80m2, Przed domem znajduje się ogród od frontu i miejsce parkingowe na dwa samochody. Całkowita powierzchnia działki 204m Większość sprzętu pozostaje w domu (na przykład wyposażone szafy, kuchnia ze zmywarką, sofa w salonie itp. RE.) Centralne ogrzewanie gazowe. 8230; I # 8230; I # 8230; I # 8230; Dom ma powierzchnię 80 m2, przed domem znajduje się ogród od frontu i miejsce parkingowe na dwa samochody. Całkowita powierzchnia działki 204m Większość sprzętu pozostaje w domu (np. Wbudowane szafy, kuchnia ze zmywarką, sofa w salonie itp.) Centralne ogrzewanie gazowe.

Lokalizacja na mapie

Jesenice, Osnice, Czechy, okres Praha zapad

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?