Mieszkanie 3 pokoi 119 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$365,870
$3,075/m²
;
In CRM: 245186
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.05.2026

Cena za m²
    $3,075/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    119 m²

Opis

3- Apartament w sypialni Apartamenty i przestrzenie mieszkalne Ten nadchodzący 3-sypialnia, 2-łazienka penthouse zajmuje górę (trzecie) piętro budynku i jest przeznaczony do odzwierciedlenia współczesnego stylu życia miejskiego, łącząc energię miasta żyje z spokojem podniesionych poglądów na Larnaca 's Nowa Marina i otaczający krajobraz. Rezydencja oferuje 88 m ² wewnętrznej pokrytej powierzchni mieszkalnej i jest rozważnie planowane, aby stworzyć naturalny przepływ między pomieszczeniami. Główny salon jest zaprojektowany jako jasne i centralne przestrzeni, łącząc kuchnię, jadalnia i salon w jednym harmonijnym środowisku. Duże drzwi przesuwne umożliwiają naturalne światło do zalewania wnętrza, tworząc jednocześnie bezszwowe połączenie z balkonem, rozszerzając przestrzeń na zewnątrz. Rezydencja korzysta również z werandy o powierzchni 18 m ² i ekskluzywnego tarasu na dachu o powierzchni 13 m ², zapewniając hojne powierzchnie mieszkalne na zewnątrz idealne do relaksu i rozrywki z widokiem na marinę i miasto. Sypialnie Trzy sypialnie są zaprojektowane jako spokojne i prywatne rekolekcje, oferując spokojną atmosferę z dala od głównych obszarów życia. Każdy pokój jest dobrze dopasowany, co pozwala na komfortowe umeblowanie szaf, stołów nocnych i dodatkowych elementów, takich jak biurko lub garderoba. Duże okna wzmacniają naturalne światło i wentylację, tworząc świeże i przestronne środowisko przez cały dzień. Konstrukcja koncentruje się na prostoty i elegancji, wykorzystując wysokiej jakości materiały i neutralne tony, aby stworzyć relaks i ponadczasowy uczucie. Master Sypialnia oferuje bardziej przestronny układ, często z dodatkowymi rozwiązaniami do przechowywania i bardziej wyrafinowane poczucie prywatności, podczas gdy pozostałe sypialnie zapewniają elastyczne wykorzystanie jako pokoje gościnne, biuro domowe lub pokoje dla dzieci - co dom dobrze nadaje się zarówno do codziennego życia i gości. Wyczucie ogólne Każdy pokój jest zaprojektowany z uwzględnieniem szczegółów, zapewniając równowagę między stylem i praktycznością. Połączenie naturalnego światła, nowoczesnych wykończeń i dobrze zaplanowanych układów tworzy przestrzenie życiowe, które czują się komfortowo i wyrafinowane - doskonale nadaje się do codziennego życia w jednym z najbardziej obiecujących dzielnic centrum Larnaca. Rozwój jest strategicznie położony zaledwie kilka metrów od New Marina & Port, jeden z najważniejszych trwających projektów infrastrukturalnych w Larnaca, z silnym potencjałem napędzania długoterminowych wartości nieruchomości i popytu na wynajem. Mieszkańcy cieszą się łatwym dostępem do centrum miasta, sklepów, restauracji, kawiarni, szkół i niezbędnych udogodnień - dzięki czemu lokalizacja jest idealna zarówno dla stałego pobytu, jak i wypoczynku lub wynajmu inwestycji. W sumie jednostka ma 119 m ² powierzchni wewnętrznej i zewnętrznej. Nieruchomość jest oceniana na Energy Efficiency Grade A, o wysokiej jakości konstrukcji i nowoczesnych, energooszczędnych funkcji w całym. Obejmuje jeden zadaszony parking.