Mieszkanie 2 pokoi 80 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$405,302
$5,066/m²
;
In CRM: 224273
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $5,066/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w budowie w prestiżowej dzielnicy Pafos, z zaplanowanym ukończeniem w 2028 roku. Przestronny obiekt oferuje 80 m2 dobrze zaprojektowanej przestrzeni wewnętrznej, obejmuje 2 przytulne sypialnie i 2 eleganckie łazienki. Apartament znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą, co sprawia, że życie tak wygodne, jak to możliwe.

Obiekt posiada nowoczesny układ z dużymi oknami, które wypełniają pokoje z naturalnym światłem. Czyste linie i stylowe materiały wykończeniowe tworzą miłą atmosferę dla mieszkańców i gości. Dodatkowe opcje meblowe są dostępne, dzięki czemu można natychmiast wejść lub udekorować wnętrze do własnych potrzeb.

Apartament znajduje się w Pafos, w pobliżu głównej autostrady, sklepów, restauracji i innej niezbędnej infrastruktury. Pafos słynie z bogatej historii, przypraw i spokojnego stylu życia. To miejsce łączy nowoczesne udogodnienia z tradycyjnym smakiem, co czyni go popularnym wyborem do życia.

Ta nieruchomość jest oferowana przez Purple International Real Estate. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji lub zorganizowania przeglądu.