Mieszkanie 1 pokój 55 m² Kiti, Cypr

Kiti, Cypr
$165,685
$2,996/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

Cena za m²
    $2,996/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Opis

Ten unikalny kompleks mieszkalny w kształcie resortu znajduje się w malowniczej nadmorskiej miejscowości Kiti, zaledwie 15 minut jazdy od centrum Larnaca i międzynarodowego lotniska. Kiti jest znany z spokojnej śródziemnomorskiej atmosfery, z powodzeniem łącząc rozwiniętą infrastrukturę, tradycyjny smak i bliskość morza. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, kawiarnie, restauracje, szkoły i wszystkie niezbędne udogodnienia dla komfortowego życia codziennego. Projekt harmonijnie łączy architekturę śródziemnomorską z nowoczesnymi standardami jakości i komfortu i obejmuje 50 eleganckich rezydencji: apartamenty, penthouses, maisonettes i prywatnych domów utworzonych z różnych potrzeb i stylu życia na uwadze. Ozdoba wykorzystuje wysokiej jakości materiały i przemyślane układy tworzą atmosferę komfortu, wyrafinowania i funkcjonalności. Zamknięty obszar kompleksu, położony obok dużego zielonego parku, zapewnia spokojną atmosferę, a jednocześnie wygodnie podłączony do infrastruktury miejskiej. Dla mieszkańców znajduje się również przestronny basen, nowoczesna sala fitness, sauna i stylowy bar - idealne miejsce na relaks i komunikację. Projekt będzie idealnym wyborem dla stałego pobytu lub inwestycji o wysokim potencjale wydajności, oferując harmonijny styl życia przez Morze Śródziemne.

Lokalizacja na mapie