Mieszkanie 2 pokoi 81 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$137,080
VAT
$1,692/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

Cena za m²
    $1,692/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    81 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2009
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

🌊 Pierwsza linia i panorama Widok: TALIANA BEACH

Oferujemy na sprzedaż przestronny dwupokojowy apartament w kompleksie Taliana Beach, położony bezpośrednio na morzu. Jest to idealny wybór dla tych, którzy marzą o zasypianiu pod dźwiękiem surfingu i ciesząc się niekończącym się horyzontem morskim bezpośrednio z okna.