Mieszkanie 1 pokój 47 m² Rawda, Bułgaria

Rawda, Bułgaria
$92,791
$1,974/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,974/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    47 m²

Opis

Opis przedmiotu: Na sprzedaż znajduje się studio w kompleksie mieszkalnym Fort Knox Riviera (Riviera Fort Beach) w Ravda, Bułgaria. Apartament jest idealny na pobyty wakacyjne, jak również nieruchomość inwestycyjna do celów wynajmu. Całkowita powierzchnia 47 m ², a apartament znajduje się na 3 piętrze budynku. W studio znajduje się otwarty salon z aneksem kuchennym i łazienką. Mieszkanie jest umeblowane i jest gotowe. Kompleks znajduje się bezpośrednio na nabrzeżu morza i oferuje dobrze utrzymany, bujny rozwój z basenów, winda, usługi bezpieczeństwa i inne udogodnienia. Jego spokojna lokalizacja w Ravda łączy relaks z dobrą dostępnością do sklepów, restauracji i transportu publicznego. Nieruchomość nadaje się zarówno do użytku osobistego, jak i na wynajem turystyczny. Wyposażenie i osprzęt: Umeblowane Kuchenka Urządzenia gospodarstwa domowego Łazienka z prysznicem / WC Klimatyzacja Balkon Winda w budynku Baseny w kompleksie Dobrze utrzymane obszary zielone Usługi w zakresie bezpieczeństwa Miejsce parkingowe Lokalizacja: Apartament znajduje się w nadmorskiej miejscowości Ravda na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, bezpośrednio na pierwszej linii morza. Kompleks mieszkalny Fort Knox Riviera (Riviera Fort Beach) znajduje się tuż przy plaży i oferuje bezpośredni dostęp do morza. Ravda to ciche i przyjazne rodzinie miejsce z dobrą infrastrukturą. W pobliżu znajdują się restauracje, kawiarnie, supermarkety, sklepy i przystanki transportu publicznego. Znany ośrodek wypoczynkowy Sunny Beach i historyczne miasto Nessebar są dostępne w ciągu kilku minut samochodem lub autobusem. Burgas International Lotnisko jest oddalone około 25- 30 km i łatwo do niego dotrzeć. Lokalizacja jest odpowiednia zarówno dla relaksujących wakacji i użytkowania okrągłego roku. Różne: Masz pytania dotyczące nieruchomości czy chcesz zorganizować oglądanie? Prosimy o kontakt z nami za pomocą podanych danych kontaktowych, bez żadnych zobowiązań.