Mieszkanie 2 pokoi 68 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$116,637
$1,715/m²
;
In CRM: 340842
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.01.2026

Cena za m²
    $1,715/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    68 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Opis

Przytulny apartament z widokiem na basen w Dolce Vita 2, Sveti Vlas Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż przestronne jednopokojowe mieszkanie w Dolce Vita 2, Sveti Vlas. Położony na czwartym piętrze o łącznej powierzchni 68 m kw., obiekt ten posiada salon z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę z WC i taras z przyjemnym widokiem na basen. Gotowe dokumenty (ustawa 16) natychmiast udostępniają apartament do użytku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami dla całego roku życia. Meble są w doskonałym stanie, a nieruchomość jest z elektrycznością i wodą. Lokalizacja i opłaty: Apartament znajduje się zaledwie 150 metrów od morza, a roczna opłata za utrzymanie jest €12 / m2, obejmujące utrzymanie wspólnych obiektów i terenów zielonych. Kompleksowe udogodnienia - Dolce Vita 2, Sveti Vlas: Restauracja i kawiarnia Basen odkryty Parking Zielone obszary krajobrazu Bezpieczny i dobrze utrzymany kompleks Apartament ten jest najlepszą ofertą, wielką szansą inwestycyjną i idealnym miejscem na pobyt stały i wynajem. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby zorganizować oglądanie lub więcej informacji!

Lokalizacja na mapie

Sweti Włas, Bułgaria