Mieszkanie 2 pokoi 162 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$102,524
$633/m²
;
In CRM: 339633
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.01.2026

• Adres
    9, 254

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $633/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    162 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Przestronny apartament w Pirop City, Sunny Beach Z przyjemnością zaprezentujemy wyjątkową okazję w samym sercu Sunny Beach: ogromny jednopokojowy apartament o powierzchni 162 m2 w kompleksie Pirop City! Jest to najniższa cena w naszym katalogu dla nieruchomości tej wielkości w takiej centralnej lokalizacji - rzadka szansa na posiadanie naprawdę przestronne mieszkanie. Apartament znajduje się na 6 piętrze, oferuje hojny salon z panoramicznymi oknami i, co najważniejsze, duży taras. Wnętrze obejmuje kuchnię narożną o pełnym rozmiarze ze wszystkimi urządzeniami, a apartament jest w pełni umeblowany i gotowy do natychmiastowego poruszania się. 📌 Główne cechy: Duży salon z panoramicznymi oknami Ogromny taras W pełni wyposażona kuchnia narożna W pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia Jedna sypialnia i jedna łazienka O Pirop City Complex: Położony w cichej okolicy, zaledwie 350- 500 metrów od plaży i 500 metrów od ośrodka Obok parku i terenów rekreacyjnych Basen odkryty z częścią dziecięcą, plac zabaw, strzeżony teren z ochroną i monitoringiem wideo oraz parking Wszystkie niezbędne udogodnienia w ciągu 5 minut spacerem: supermarkety, kawiarnie, restauracje, centra handlowe i rozrywkowe Roczna opłata za utrzymanie: 12 €za m2 Ten apartament jest idealny dla osób poszukujących przestronnej, pod klucz nieruchomości w centralnej, ale spokojnej lokalizacji w Sunny Beach. 📞 Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby zorganizować oglądanie!