Mieszkanie 3 pokoi 103 m² Pomorie, Bułgaria

Pomorie, Bułgaria
$207,680
$2,014/m²
;
In CRM: 34058288
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $2,014/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    103 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

dowód tożsamości 34058288
Cena: 180.000 euro
Populacja: Pomorie
Pokój: 3
Powierzchnia całkowita: 103,1 m kw.
Podłoga: 6 mieszkalnych
Podatek od wsparcia: 0 euro rocznie
Etap budowy: w budowie
Oferujemy apartament z 2 sypialniami w odległości spaceru od południowej plaży w Pomorze.
"Pomorie Building" to nowoczesny kompleks mieszkalny na drugiej linii morza w jednym z najbardziej przytulnych kurortów w Bułgarii - Pomorie. Projekt łączy elegancką architekturę, wysokiej jakości wykonanie i komfort dla stałego pobytu lub rekreacji nad morzem.
Budynek składa się z sześciu pięter mieszkalnych i jednego poziomu partnerskiego, gdzie znajduje się 37 apartamentów, 10 miejsc parkingowych i 6 garaży. Apartamenty wyróżniają się przemyślanymi układami, dużymi oknami i nowoczesnymi rozwiązaniami inżynierskimi, które zapewniają wygodę i efektywność energetyczną.
Kompleks jest zbudowany bez opłat konserwacyjnych - praktyczne rozwiązanie dla właścicieli, którzy cenią sobie wolność i wygodę. Zaledwie kilka minut od domu znajduje się plaża, sklepy, apteki, kawiarnie i słynne Balneocenter Pomorza.
Pomorie Building to harmonia nowoczesnego designu i nadmorskiego spokoju. Tutaj można korzystać z powietrza morskiego, przyrody i atmosfery komfortu przez cały rok.
Odległość od lotniska Burgas - 11 km,