Dom 82 m² Siennica, Białoruś

Siennica, Białoruś, Sienicki sielski Saviet
$162,034
$1,974/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

• Adres
    R23

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2009
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    82 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    416 m²

Opis

Niepowtarzalny format jest sprzedawany:
oddzielną działkę pod LPH 15 metrów od rzeki Senica.
Na miejscu znajduje się duży blok gospodarstwa domowego o 18,8 m2 (jest możliwe w przypadku loży rybackiej / warsztatu / składowania).
Droga do wody.

Po drugiej stronie ulicy znajduje się 4-pokojowe mieszkanie (o powierzchni 82 m2) w zablokowanym budynku mieszkalnym z parkingiem przed wejściem. Mieszkanie jest ciepłe, z łazienką, kuchnią.

W zimie mieszkasz w mieszkaniu.
Latem, na stacji.
Albo wynająć mieszkanie, a ty na miejscu.
Twój wybór.

Legalnie czysto.
Pokazuję się razem.

Cena = za wszystko

Jest to oferta dla tych, którzy rozumieją wartość wody i wolności.

Zadzwoń teraz i uzgodnij wygodny czas oglądania.
Lato jest przed nami!

Numer umowy z agencją 33 / 1 od 2026- 05- 11

Lokalizacja na mapie

Siennica, Białoruś, Sienicki sielski Saviet