Mieszkanie 2 pokoi 57 m² Ishem, Albania

Ishem, Albania, Bashkia Durres
$128,164
$2,248/m²
;
Data aktualizacji: 8.12.2025

Cena za m²
    $2,248/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    57 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    52 m²

Informacje o płatności

  • Czysta sprzedaż

Opis

1 + 1 Apartament na sprzedaż z Yard - Lalzi Bay, w pobliżu kompleksu "Insifa"

💰 Cena: 110000 EUR
📏 Powierzchnia wnętrza: 52 m ²
📐 Powierzchnia brutto: 57 m ²
🏢 Podłoga: 1
🛏 Wyposażenie: salon + kuchnia, sypialnia, łazienka, balkon, podwórko
🏠 Stan: w pełni umeblowany
📄 Dokumentacja: certyfikat własności - gotowy do sprzedaży

Ten 1 + 1 apartament znajduje się w nowym, dobrze zarządzanym budynku w Lalzi Bay, zaledwie 150 metrów od morza. Znajduje się na pierwszym piętrze, obejmuje prywatny podwórze, co czyni go idealnym dla zarówno żywego jak i sezonowego wynajmu.

Właściwości własności:

• Salon + kuchnia
• 1 sypialnia
• 1 łazienka
• Balkon
• Prywatny dziedziniec
• Budynki monitorowane przez kamery
• Tylko 150 m od plaży - doskonały potencjał wynajmu

Przeglądy online i offline dostępne.
Rezerwacja przed przyjazdem jest możliwa (umowa agencyjna, przelew bankowy, SEPA).