Willa 5 pokojów 260 m² Ban Na Chom Thian, Tajlandia

Ban Na Chom Thian, Tajlandia, Pattaya City
$367,514
$1,414/m²
;
In CRM: 673604
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.03.2026

• Adres
    Soi Na Jom Tien 3

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    260 m²

Opis

🔥 PIĘKNA SPRZEDAŻ - RYNEK BELOW! 🔥Nowa, nowoczesna willa z pełnym wystrojem - natychmiast oszczędź 3.000.000 THB. Żadnego czekania, żadnych dodatkowych kosztów. 📍 Szczegóły własności: • 260 m2 powierzchni całkowitej • 4 przestronne sypialnie • 5 nowoczesnych łazienek 💰 Cena rynkowa: 15,000,000 THB 💥 Pilna sprzedaż: 12,000,000 THB ✨ Dlaczego jest to bardzo wiele: ✅ Gotowe do ruchu - w pełni wykończone, włącznie z zasłonami i wyposażeniem ✅ Zero dodatkowych inwestycji - wszystko jest już zrobione dla Ciebie ✅ Nowy rozwój - czysta, nowoczesna społeczność z pełną infrastrukturą ✅ Idealny do życia lub inwestycji - wysoki potencjał wynajmu ⏰ Przeglądy dostępne w każdej chwili po umówieniu 📩 DM / WhatsApp + 66986931153 aby zarezerwować oglądanie lub uzyskać pełne szczegóły