Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$89,504
$2,419/m²
;
In CRM: 1095245
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $2,419/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    37 m²

Opis

Grande Caribbean Condominium na sprzedaż Thappraya Pattaya

To dobrze przedstawione condominium znajduje się w Grande Caribbean na Thappraya Road, wygodny obszar między Jomtien i centrum Pattaya. Ponadto projekt oferuje środowisko w stylu kurortu z dużym zapotrzebowaniem na wynajem. W rezultacie służy zarówno celom życia osobistego, jak i inwestycyjnym.

Jednostka posiada 1 sypialnię o powierzchni użytkowej 37 m2 Ponadto układ wydaje się praktyczny i wygodny. Jednostka znajduje się na 7. piętrze i z widokiem na basen, który tworzy przyjemną i relaksującą atmosferę przez cały dzień.

Ponadto jednostka jest utrzymywana w ramach kwoty zagranicznej, co czyni ją odpowiednią dla zagranicznych nabywców. Opłata za przeniesienie jest dzielona między sprzedawcę i kupującego na poziomie 50 / 50, co sprawia, że koszty własności są proste.

Szczegóły dotyczące własności
1 sypialnia
Rozmiar 37 m2
Podłoga 7
Widok puli

Własność i transfer
Kwota zagraniczna
Sprzedawca i nabywca opłat transferowych 50 / 50

Ogólnie rzecz biorąc, ta jednostka Grande Caribbean oferuje dobrą wartość, doskonałą lokalizację Thappraya i atrakcyjny potencjał odsprzedaży. Dlatego jest to solidny wybór dla kupujących poszukujących stylu kurortu condominium w Pattaya.

https: / / www.tripadvisor.com / Atraction _ Review- g293919- d4554040- Reviews- Thepprasit _ Road _ Nightmarket- Pattaya _ Chonburi _ Province.html

Grande Caribbean Condominium na sprzedaż Thappraya Pattaya - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj Identyfikator własności: CS1918 Firma: PLC Nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: