Mieszkanie 4 pokoi 373 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$978,548
$2,623/m²
;
Data aktualizacji: 20.05.2026

Cena za m²
    $2,623/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    373 m²

Opis

BAN22666

Ta świeżo ukończona willa łączy nowoczesny styl z wyspą spokoju.

Z hojnymi przestrzeniami wewnątrz i na zewnątrz, luksusowe wykończenia i bliskość Bang Tao Beach, oferuje idealne połączenie komfortu, prywatności i wygody - czy szukasz osobistego zamieszkania lub inteligentnej inwestycji w Phuket.

Główne korzyści:

  • Nowy, ukończony w styczniu 2025 r.
  • Przestronny układ z 4 sypialniami i 5 łazienkami
  • W pełni wyposażone w urządzenia high-end
  • Prywatny basen i ogród tropikalny
  • Bezpieczna strzeżona społeczność z resort-stylu udogodnienia

Lokalizacja:
Położony w tętniącym życiem Choeng Obszar Thale, ta willa jest po prostu:

  • Bang Tao Beach w odległości 1,3 km
  • 5 minut od Laguna Golf Phuket
  • 7 minut od Boat Avenue i centrum handlowe Porto de Phuket
  • 15 minut od Blue Tree Water Park
  • Otoczony ośrodkami wellness, kawiarniami i międzynarodowymi restauracjami

Projekt (wewnętrzny / zewnętrzny):

Wewnątrz willi znajdują się czyste linie architektoniczne, otwarte obszary mieszkalne oraz wysokie sufity, które tworzą jasną i przestronną atmosferę.