Mieszkanie 3 pokoi 57 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$218,506
$3,833/m²
;
In CRM: 664926
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.07.2025

Cena za m²
    $3,833/m²
  • Piętro
    Piętro
    12
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    57 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    34

Opis

Doświadczyć ostatecznego luksusu życia w Pattaya, Tajlandia tętniące życiem Wschodnie Wybrzeże. Ten wspaniały nowy apartament budowlany w Bang Lamung, Pattaya, apartament ma 57 m2 z 2 sypialniami i 1 łazienką, ten apartament oferuje doskonałą mieszankę komfortu i stylu. Ciesz się widokiem na miasto i górskie widoki z komfortu własnego domu, który oferuje w pełni wyposażoną kuchnię z kuchenką elektryczną, lodówką, kabinerią, okapem kuchennym, kuchenką mikrofalową, pralką i połączeniem pralki. Odpręż się w saunie, pokoju klubowego lub siłowni, lub zanurzyć się w basenie. Z miejscem parkingowym i gniazdem zasilania, będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz. Położony zaledwie 1 km od plaży Jomtien, będziesz zepsuty do wyboru, jeśli chodzi o rozrywkę i rozrywkę. Centrum handlowe Central Festival oddalone jest o zaledwie 10 km, a szpital Jomtien znajduje się w odległości zaledwie 4 km. Dla miłośników golfa, Asia Pattaya Golf Course jest zaledwie 9 km. Z wielu udogodnień, w tym klub, lobby i taras na dachu, ten blok apartament oferuje luksusowy styl życia. I z bliskości lotniska Suvarnabhumi (125 km) i lotniska U- Tapao (38 km), będziesz miał łatwy dostęp do głównych węzłów transportowych kraju.

Lokalizacja na mapie