Willa 3 pokoi 393 m² Choeng Thale, Tajlandia

Tajlandia, Choeng Thale
$753,459
$1,917/m²
;
In CRM: 1006510050
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2025

Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    393 m²

Opis

Bilety do Phuket i z powrotem jako prezent! *

Dla kogo?
Marquis Estates jest idealnym rozwiązaniem dla rozróżniających kupujących poszukujących połączenia luksusu i prywatności w tropikalnym raju. Nadaje się dla rodzin, inwestorów i każdego, kto szuka prestiżowego zakwaterowania w jednym z najlepszych kurortów na świecie.

O lokalizacji:
Położony w pobliżu słynnego Bangtao Beach na zachodnim wybrzeżu Phuket, Marquis Estates oferuje łatwy dostęp do najlepszych plaż, światowej klasy pola golfowe, szkoły i obszary handlowe, takie jak Boat Avenue i Porto De Phuket.

O projekcie:
Wyjątkowy kompleks zaledwie czterech trzypiętrowych willi z prywatnymi basenami i windami. Tylko cztery wille, każdy 393 m2 na działkach od 326 do 405 m2. Każda willa zawiera unikalne pakiety WELLNESS (sauna, gorące i zimne wody onsenowe), nowoczesne materiały i wyrafinowane wnętrze.

Ułatwienia:
Willa może być wyposażona w windę na życzenie kupującego, prywatny basen, specjalnie wyposażone obszary wellness, ogród, parking, round- the- budzik bezpieczeństwa i nadzoru wideo.