Dom 45 m² Kstovsky District, Rosja

Rosja
$53,415
$1,187/m²
;
In CRM: 2974179
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.08.2025

Liczba kondygnacji
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    45 m²

Opis

Na sprzeda? dzia? ka z domem w wsi Roika Kstov powiat. 8.7 akr, ziemia osad. Dom jest mieszkalny. - Elektryczność. - Cóż. - Gaz na granicy. Plac jest w pełni rozwinięty, są drzewa owocowe i krzewy. Jeden dorosły właściciel. Nadaje się do każdego rodzaju obliczeń. Zwolnienie po zbiorach.