Willa 3 pokoi 129 m² Vila do Bispo, Portugalia

Vila do Bispo, Sagres, Portugalia
$812,595
$6,299/m²
;
In CRM: 1554061
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.05.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    129 m²

Opis

Sagres jest dobrze znany z malowniczych krajobrazów, od klifów nadmorskich po rozległe plaże, jest coś do zaimponowania. Villa   należy do wspaniałego kurortu pierwszej klasy w Sagres. Dom i nbsp; znajduje się   w ogrodzie otoczonym ścianą, w bezpiecznym miejscu, dzięki czemu jest   idealny dla rodzin. Prywatne werandy oferują widok na basen komunalny, a także widoki na okolicę dziewiczej zachodniej części Algarve. Na parterze znajduje się przestronny salon z otwartą kuchnią, sypialnia 1, łazienka 1, przestronny taras i ogród. Na drugim piętrze 2 sypialnie, z których jedna to apartament, łazienki 2 i niesamowita weranda.