Mieszkanie 3 pokoi 148 m² Dziekanów Leśny, Polska

Dziekanów Leśny, Polska, gmina Lomianki
$281,493
$1,902/m²
;
In CRM: 25208
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Rolnicza, 371

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,902/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    148 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Nowy kompleks 4 przestronnych, funkcjonalnych apartamentów o powierzchni 148 m2 każdy, położonych na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego z dogodnym dojazdem z centrum Warszawy i stacji metra Młociny (12 minut samochodem).

Do nieruchomości przynależy niewielki ogródek przed budynkiem oraz balkon od strony południowej.

Indywidualny projekt, przemyślany układ pomieszczeń: przestronne, wysokie i ustawne trzy pokoje (12-17 m2), słoneczny salon z kuchnią, jasna i wysoka antresola z 8 oknami dachowymi, doprowadzona energia elektryczna i woda,

kanalizacja - tutaj można zrobić czwartą sypialnię z osobną łazienką,

miejsce do wspólnej gry, miejsce do medytacji, siłownia lub kino domowe.

Od strony południowej dobudowano taras z widokiem na zieleń, niewielki, ale ciekawie zaprojektowany ogródek przed budynkiem, funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze z wejściem od strony ogrodu.

W apartamentach znajdują się: kominek w salonie tuż przy tarasie, który tworzy ciepłą i przytulną atmosferę, duże przeszklenia na profilach Veka, ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła z kotłownią, zasilanie dla systemów fotowoltaicznych, systemy monitoringu, oświetlenie zewnętrzne Paulmann Capea, światłowody.

Lokalizacja:

- 200 metrów od Kampinoskiego Parku Narodowego