Condo 5 pokojów 234 m² Radovici, Czarnogóra

Radovici, Czarnogóra
$2,51M
$10,688/m²
;
In CRM: 2676
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.05.2026

Cena za m²
    $10,688/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    234 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026

Opis

Oferujemy na sprzedaż dużą rodzinną rezydencję w Marina Village, najbardziej prestiżowej nadmorskiej części kompleksu Luštica Bay. Apartament łączy dwie przecznice jednocześnie i oferuje rzadki format dla projektu: przestronną przestrzeń mieszkalną z czterema sypialniami, duży taras i panoramiczny widok na Adriatyk i marinę. Główne cechy: Powierzchnia: 234,47 m2 Sypialnie: 4Sypialnie: 3Taras: 27.14 m2O apartament: Rezydencja ma dużą skalę i wygodny układ, który jest rzadkością w projektach przybrzeżnych w Czarnogórze. Przestrzeń jest zorganizowana wokół dużego salonu z kuchnią i jadalnią z widokiem na przestronny taras z otwartym widokiem na morze, jachtu marina i śródziemnomorskich krajobrazów Luštica Bay. Wnętrze jest wykonane w nowoczesnym stylu śródziemnomorskim: naturalne materiały, odcienie światła, duże panoramiczne okna i otwarte przestrzenie tworzą uczucie prywatnej willi nad morzem. Cztery pełne sypialnie pozwalają wygodnie pomieścić dużą rodzinę lub gości. Ze względu na obszar i konfigurację, apartament nadaje się zarówno do stałego pobytu i rekreacji. O Marinie Wioska: Marina Village jest centralną strefą przybrzeżną zatoki Luštica z działającą mariną jachtową, promenadą, restauracjami, plażami i pięciogwiazdkową infrastrukturą. Dla mieszkańców dostępnych: prywatne plaże i klub plażowy, restauracje i kawiarnie przy wodzie, jachty marina, baseny i SPA, centrum fitness, round- the- zegar usługi i firmy zarządzającej, obszar chroniony, infrastruktura sportowa i korty tenisowe. Lokalizacja: Pierwsza linia w Marina Plaże i Embankment - kilka minut spacerem Chedi Luštica Bay - w pobliżu lotniska Tivat - około 20 minut Kotor i Porto Czarnogóra - około 25- 30 minut Potencjał inwestycyjny: Marina Village pozostaje jednym z najbardziej płynnych i rzadkich miejsc na wybrzeżu Czarnogóry. Duże rezydencje rodzinne z kilkoma sypialniami i panoramicznymi widokami są przedstawiane w ograniczonych ilościach i są konsekwentnie popyt wśród międzynarodowych nabywców i najemców segmentu premium.