Mieszkanie 2 pokoi 82 m² Radanovici, Czarnogóra

Radanovici, Czarnogóra
$191,693
$2,338/m²
;
Data aktualizacji: 10.03.2026

• Adres
    M 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,338/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    82 m²

Opis

W sercu przyrody w Radanovići, nowoczesny kompleks mieszkalny oferuje wyjątkową możliwość życia w doskonałej harmonii z otoczeniem. Położony na drugim piętrze tego luksusowego budynku, ten przestronny dwupokojowy apartament obejmuje 82.44m ², idealny dla rodzin lub osób poszukujących komfortowej przestrzeni życiowej.

Apartament posiada duży salon połączony z nowoczesną kuchnią i jadalnią, dwie przytulne sypialnie i dwie elegancko zaprojektowane łazienki. Duże okna pozwalają na obfitość naturalnego światła, tworząc świeżą i miłą atmosferę. Ponadto apartament posiada przestronny taras z pięknym widokiem na naturę, idealny do relaksu i cieszyć się każdą chwilą.

Kompleks jest zaprojektowany z uwzględnieniem współczesnych standardów, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, w tym powierzchni szklanych i kamienia naturalnego, zapewniając elegancki i wyrafinowany wygląd. Mieszkańcy będą cieszyć się udogodnieniami nowoczesnego życia, w tym windą i przestrzeni garażowej, dostępne za 15 000 €.

Lokalizacja kompleksu oferuje doskonałą mieszankę przyrody i życia miejskiego. Plaże, restauracje, kawiarnie i sklepy znajdują się zaledwie kilka minut jazdy samochodem, podczas gdy lotniska w Tivat i Podgorica są łatwo dostępne.