Mieszkanie 1 pokój 52 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$284,029
$5,462/m²
;
In CRM: 581
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.03.2026

Cena za m²
    $5,462/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    52 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    52 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025