Willa 3 pokoi 275 m² Radovici, Czarnogóra

Radovici, Czarnogóra
$3,90M
$14,191/m²
;
In CRM: 75673
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.11.2025

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    275 m²