Mieszkanie 2 pokoi 86 m² Zabljak, Czarnogóra

Zabljak, Czarnogóra
$260,577
$3,030/m²
;
In CRM: 70831
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $3,030/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    86 m²

Opis

Apartament znajduje się w samym sercu Podgorica, w otoczeniu wszystkich kluczowych udogodnień: kawiarnie, restauracje, szkoły, przedszkola, rynek i przystanek transportu publicznego - wszystko w odległości spaceru! Komfortowy układ obejmuje salę wejściową, przestronny salon z jadalnią, kuchnię, dwie przytulne sypialnie, łazienkę, oddzielną toaletę i taras - idealne miejsce na komfortowe życie. Powierzchnia: 86 m ² (67 m ² zarejestrowane w LN). Mieszkanie jest na trzecim piętrze z 4, nie ma windy. Wyjątkowa inwestycja! Apartament ten nadaje się nie tylko do życia, ale także jako doskonała okazja do wynajęcia lub organizacji powierzchni biurowej. Mieszkanie jest w dobrym stanie, z dobrze przemyślanym układem. Jest on wyposażony w klimatyzację, a łazienka i WC zostały niedawno odnowione. Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem mieszkania w najbardziej prestiżowej części miasta! Działaj szybko - apartamenty w tym obszarze są sprzedawane bardzo szybko!