Willa 7 pokojów Rijeka Rezevici, Czarnogóra

Rijeka Rezevici, Czarnogóra
$2,70M
$4,501/m²
;
Data aktualizacji: 4.03.2024

Rok realizacji
    2018
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    7
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    600 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    860 m²

Opis

Villa for sale in the Budva Riviera Luxury village Blizikuce The house is located with direct sea views, on an area of 860 sq. m. House area 600 sq. m. consists of 3 floors, 7 rooms, 4 bedrooms, 6 bathrooms. Price: 2,490,000 euros 

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek