Pomieszczenie biurowe 755 m² Codes pagasts, Łotwa

Łotwa, Codes pagasts
$331,348
$439/m²
;
In CRM: 671458
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.03.2026

Cena za m²
    $439/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    755 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Factory building in a good condition 1 h drive from the capital Riga. Good connection to the main road. Equipment description that is included in the price: BRS-500 concrete mixer, UF-051 MP vibropress, KZ skip 0.5-1 pc., Loader PL 2, Roller conveyor (5 m) - 1 pc., Bunker-2 tanks with a volume of 12 m3 each with the possibility of a superstructure + supporting structure. Vibrating gravel feeders - 4 pcs. Belt conveyor length 7 m, width 08 m, Scale control with the ability to program 8 recipes Tensometric beam 2 pcs.Control cabinet + wires. Form "old town 6" - 1 pc., Form "board" 80 * 250 * 1000-1 pc. ) Shape "prism" - 1 pc. Opportunity to develop business in Latvia close to Riga and Lithuania.

Lokalizacja na mapie

Łotwa, Codes pagasts
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty