Willa 3 pokoi 462 m² Bozzano, Włochy

Massarosa, Bozzano, Włochy, Unione dei comuni della Versilia
$1,74M
$3,772/m²
;
In CRM: 203387
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.03.2026

• Adres
    SS439

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    462 m²

Opis

Willa znajduje się w pobliżu centrum i prestiżowych plaż Versilia.

Dom o powierzchni około 460 m2 znajduje się na trzech piętrach. Na pierwszym piętrze z podwójnym dostępem znajduje się salon z kuchnią, jadalnią, łazienką i salonem z kominkiem. Kuchnia jest bezpośrednio połączona z ogrodem. Istnieje weranda o powierzchni około 70 m2 z widokiem na ogród 2300 m2 z basenem i aneksem.

Na drugim piętrze znajduje się sypialnia z dwoma sypialniami z łazienkami, z których jedna jest wyposażona w garderobę.

Parter posiada pokoje używane jako pralnia, łazienka i duży salon ze stołem bilardowym. Dostęp jest z ulicy prowadzącej do podjazdu przed domem z parkingiem.

Massarosa to gmina położona w prowincji Lucca w Toskanii. Miasto Massaroza, charakteryzujące się pagórkowatymi krajobrazami i bliskością wybrzeża Versilia, oferuje fascynującą mieszankę naturalnych i kulturowych piękności. Jego strategiczne położenie, w pobliżu toskańskich miast sztuki takich jak Lucca i Piza, sprawia, że jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą zanurzyć się w historii, sztuce i naturze regionu.