Mieszkanie 3 pokoi 68 m² Kallithea, Grecja

Kallithea, Grecja, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit
$243,051
$3,574/m²
;
In CRM: 24688
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.10.2025

Cena za m²
    $3,574/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    68 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji

Opis

W samym sercu kosmopolitycznej Kallithei na Chalkidiki, zaledwie kilka minut od krystalicznie czystego morza, oferowane jest na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 68 m² — idealne jako dom wakacyjny, inwestycja lub miejsce do stałego zamieszkania.