Mieszkanie 4 pokoi 71 m² Miasto Stołeczne Praga, Czechy

Czechy, Miasto Stołeczne Praga
$392,439
$5,527/m²
;
Data aktualizacji: 7.03.2025

• Adres
    Prosecka, 2513 59592513

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,527/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    71 m²

Opis

Apartment for sale 3 + kk 71 m ² Prague 8 Liben New building. Commissioned in early 2020 3rd floor Parking space belongs to the apartment The house is located in a quiet street between two parks

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty