Mieszkanie 4 pokoi 112 m² Miasto Stołeczne Praga, Czechy

Czechy, Miasto Stołeczne Praga
$574,124
$5,126/m²
;
Data aktualizacji: 7.03.2025

• Adres
    Olgy Havlove, 1528992899 15

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,126/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²

Opis

Jasne mieszkanie w skandynawskim stylu minimalistycznym z dwoma ogrodami i parkingiem znajduje się na parterze apartamentowca z 2016 roku. Cicha lokalizacja mieszkaniowa w nowo powstałej dzielnicy z wieloma nowymi budynkami, zagospodarowana okolica przylega do dużego parku Židovská pece. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz piwnica (2,6 m2). Powierzchnia piętra 96,1 m2, łącznie tarasów 16,2 m2, ogrodów łącznie 38,9 m2.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?