Mieszkanie 3 pokoi 135 m² Nikozja, Cypr

Cypr, Nikozja
$523,530
$3,878/m²
;
Data aktualizacji: 6.09.2022

Lokalizacja

  • Kraj
    Cypr
  • Okolica
    Nikozja
  • Adres
    Archimidous, 30 Embassy of the Peoples Republic of China

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,878/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    135 m²

Opis

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż w Agia Fyla - prowincja Limassol, o powierzchni 104 t.m. zadaszone wnętrza, 31 t.m. zadaszony taras, 31 t.m. odkryty taras, 147 m2. prywatny dziedziniec na parterze trzypiętrowego budynku mieszkalnego. Posiada 3 toalety z łazienką w głównej sypialni, ogrzewanie i klimatyzację, pomieszczenie gospodarcze, zadaszony parking i prywatny basen. Jest w bardzo ładnej okolicy, blisko usług. Data dostawy w grudniu 2022 r. Cena sprzedaży 526.110 euro plus F.P.EIN .

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć