Willa 4 pokoi 154 m² Paralimni, Cypr

Paralimni, Protaras, Cypr
$690,899
$4,486/m²
;
In CRM: 222887
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.01.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    154 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    430 m²

Opis

Ta nowoczesna willa w budowie znajduje się w jednym z najbardziej wysublimowanych obszarów Protaras, oferując wyjątkowe połączenie nowoczesnego designu, komfortu i atrakcyjnego stylu życia. Całkowita powierzchnia mieszkalna wynosi 154 m2 i jest dobrze zaplanowana: willa posiada cztery przestronne sypialnie i trzy stylowe łazienki, co czyni ją doskonałym wyborem dla rodzin, na wakacje lub jako wiarygodną inwestycję. Układ na zewnątrz jest akcentowany przez panoramiczne okna w całej ścianie, które wypełniają wnętrze naturalnym światłem, tworząc gładkie połączenie przestrzeni wewnętrznej z odkrytym obszarze rekreacyjnym, podkreślając eleganckie wykończenie i ciepłą, przyjazną atmosferę w całym domu.

Willa posiada prywatny basen i specjalnie wyposażone odkryte obszary rekreacyjne, które zapewniają spokojną prywatność - idealne miejsce na relaks, przyjęcie gości i cieszyć się klimatem śródziemnomorskim. Zielone przestrzenie zwiększają poczucie prywatności i harmonii, a lokalizacja w prestiżowym obszarze turystycznym pozwala cieszyć się ciszą z dala od zgiełku i zgiełku. Komfortowy dostęp do autostrady zapewnia doskonałe połączenia transportowe do pobliskich miast, plaż i atrakcji, a sklepy, kawiarnie i restauracje są bardzo blisko dla codziennych potrzeb.