Mieszkanie 6 pokojów 220 m² Kamares, Cypr

$1,57M
$7,123/m²
;
In CRM: 31847
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $7,123/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    220 m²

Opis

Doświadcz luksusu mieszkającego w tych oszałamiających willach, z których każda oferuje powierzchnię 110.10 m ². Rozmyślnie zaprojektowany układ optymalizuje komfort i funkcjonalność, z trzema przestronnymi sypialniami, dwiema nowoczesnymi łazienkami i jedną łazienką dla gości. W spokojnej lokalizacji z zapierającym dech w piersiach widokiem na wieś i wybrzeże, wille te oferują elegancję, prywatność i śródziemnomorski styl życia. Kluczowe obszary własności i cechy dla każdej oddzielonej willi: Całkowita powierzchnia pokryta x 2: 110,10 m ² Sypialnie: 3 przestronne pokoje x 2 Łazienka: 2 nowoczesne + 1 łazienka dla gości x 2 Obszary zewnętrzne: Ogród krajobrazowy, kryty weranda, basen Parking: Parking prywatny dostępny Dodatkowe funkcje: Urządzenie klimatyzacyjne Ogrzewanie podłogowe (w stosownych przypadkach) Łazienka Bezpieczny i przyjazny Obszar FAQ Sekcja: P1: Jaka jest całkowita powierzchnia willi? A1: Całkowita powierzchnia każdej willi wynosi 110,10 m ². P2: Ile pokoi i łazienek są wliczone? A2: Każda willa posiada trzy sypialnie, dwie nowoczesne łazienki i jedną łazienkę dla gości. P3: Czy wille posiadają prywatne przestrzenie zewnętrzne? A3: Tak, włącznie z ogrodem krajobrazowym, pokrytym werandą i basenem. P4: Czy wille są wyposażone w komfort całoroczny? A4: Tak, z klimatyzacją i ogrzewaniem podłogowym (w stosownych przypadkach). P5: Czy dostępny jest parking? A5: Tak, każda willa obejmuje prywatny parking. P6: Co czyni obszar wyjątkowym? A6: wille są w bezpiecznym i przyjaznym miejscu z zapierającymi dech w piersiach widokiem, łącząc prywatność i zrelaksowany styl życia. Obszary własności i specyfikacje: Powierzchnia pokryta: 220 m ² (110 m ² na willę) Powierzchnia: 6 m ² (3 m ² na willę) Powierzchnia całkowita: 721 m ² Pergola Powierzchnia: 40 m ² (20 m ² na willę) Te wille oferują doskonałe połączenie przestrzeni, komfortu i elegancji, zapewniając wyjątkową okazję do korzystania z luksusowego stylu życia w spokojnym i prywatnym otoczeniu.