Mieszkanie 1 600 m² Ypsonas Municipality, Cypr

$1,50M
$936/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $936/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 600 m²

Opis

Magazyn dostępny w obszarze przemysłowym Ypsonas. Zbudowany cel, magazyn posiada ogromny obszar, który można oddzielić na poszczególne obszary i obejmuje duży obszar biurowy i salon. Wysokie miejsce parkingowe dla 20 samochodów. Obecnie wynajęty i umowa na wynajem może zostać przeniesiona do nowego właściciela. Ponieważ jest to strefa przemysłowa, grunty są dzierżawione od rządu na okres 99 lat, a właściciele płacą kwotę czynszu rocznie. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji i podziału dochodów z wynajmu miesięcznie.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?