Mieszkanie 3 pokoi 106 m² Jermasoja, Cypr

$656,824
$6,202/m²
;
In CRM: 25289
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $6,202/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    106 m²

Opis

Nowy kompleks mieszkalny położony w Columbia Area w pobliżu supermarketu "Sklavenitis". Kompleks składa się tylko z 6 apartamentów, z wysokimi specyfikacjami, ogrzewania podłogowego, kuchni włoskiej itp. Wygodne położenie, pieszo do supermarketu i udogodnienia Zawarte w nim specyfikacje są następujące: Ogrzewanie podłogowe Własny Zaprojektowany włoski kuchnie i szafy Hiszpański / włoski Szczyty robocze z granitu Efektywny termicznie Podwójne szklane drzwi patio Magazyn i kryty parking Centralny ciśnieniowy system wodny Panel słoneczny Ogrzewanie wody Izolacja termiczna w całym (wytłaczany polistyren) Wyroby sanitarne Laufen Mieszalniki i krany Grohe Przewodniczący System wprowadzania telefonów wideo Rura w układzie hydraulicznym Drzwi bezpieczeństwa Zadzwoń po więcej informacji!