Willa 3 pokoi 130 m² Episkopi Municipality, Cypr

Episkopi Municipality, Cypr
$401,796
$3,091/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    130 m²

Opis

Położony w pięknym środowisku naturalnym Episkopi, ten atrakcyjny 3 sypialnie oddzielny dom jest spokojne rekolekcje, z dala od zgiełku i zgiełku życia miejskiego. Dom cieszy się pięknym widokiem na morze i widokiem na naturę. Obiekt prezentuje współczesną architekturę harmonizującą z sąsiednim krajobrazem. Posiada dobrze przemyślany układ funkcjonalny zapewniający nowoczesne wygody. Na parterze znajdują się pomieszczenia mieszkalne, takie jak pomieszczenia mieszkalne i jadalne, nowoczesna kuchnia otwarty plan, toaleta dla gości i pralnia. Na pierwszym piętrze znajduje się 3 sypialnie i łazienka. Master sypialnia korzysta z łazienką. Jedna z sypialni jest połączona z balkonem z widokiem na morze. Jadalnia bezproblemowo rozciąga się na dużą werandę i mały ogród. Jest to świetny obszar na zewnątrz cieszyć się wysokiej jakości czasu z rodziną i przyjaciółmi. Zakończenie - czerwiec 2026 r.